Dobre gry w niskiej cenie: tytuły na PS4 do 55 zł

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

TORMENT: TIDES OF NUMENERA

Planescape Torment wydany w 1999 roku do dziś uznawany jest za jedną z lepszych gier RPG w historii. Twórcy Tides of Numera na poczatkuchcieli zrobić kontynuację kultowego dzieła Interplay Entertainment, ale niestety nie udało im się zdobyć na to licencji. InXile Entertainment nie poddało się i zamiast sequela przygotowało prawdziwego duchowego następcę, który co i rusz odwołuje się do oryginalnego Tormenta. Produkcja nie jest tak widowiskowa i efektowna jak inne współczesne tytuły, ale w tym przypadku można to uznać za plus. Zamiast nieustannej walki, czas poświęcamy na eksplorację arcyciekawego świata i interesujące rozmowy z napotkanymi NPC-ami.

Premiera: 28.02.2017
Aktualna najniższa cena: 41,99 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. Błagam, to ma być lista DOBRYCH gier? Może jeden góra dwa tytuły z tej listy są warte uwagi. Lista zrobiona na zasadzie wejdź na PSN, zobacz promocje, weź pare tytułów i kolorowo je opisz.
    Ceneo, czas zmienić „eksperta”.

Zostaw komentarz