Dobre gry w niskiej cenie: tytuły na PS4 do 55 zł

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

DOOM

Przez kilka lat o marce było cicho, aż tu znienacka na salony wtargnął nowiusieńki Doom od studia id Software. Produkcja choć oferowała współczesną, bardzo dobrą oprawę wizualną, to jednak pod względem mechaniki rozgrywki czerpała garściami z oldchoolowych strzelanek. To niezwykłe połączenie sprawiło, że w Dooma grało się z nieukrywaną przyjemnością, a efektowne mordowanie kolejnych piekielnych pomiotów za każdym razem smakowało tak samo. I ta muzyka! Szkoda tylko, że tryb wieloosobowy dał ciała, ale w sumie można go traktować wyłącznie jako dodatek do mięsistej kampanii dla pojedynczego gracza.

Premiera: 13.05.2016
Aktualna najniższa cena: 49,00 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. Błagam, to ma być lista DOBRYCH gier? Może jeden góra dwa tytuły z tej listy są warte uwagi. Lista zrobiona na zasadzie wejdź na PSN, zobacz promocje, weź pare tytułów i kolorowo je opisz.
    Ceneo, czas zmienić „eksperta”.

Zostaw komentarz