Dobre gry w niskiej cenie: tytuły na PS4 do 55 zł

1

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

DEUS EX: ROZŁAM LUDZKOŚCI

Bunt Ludzkości zachwycił graczy i recenzentów z całego globu. Kontynuacja prezentowała się odrobinę gorzej, ale w ostatecznym rozrachunku była nadal bardzo grywalnym tytułem osadzonym w dystopijnym cyberpunkowym świecie. Producenci położyli tym razem większy nacisk na fabułę, przygotowując znacznie ciekawszą historię niż w poprzedniczce. Na wyobraźnię działała także futurystyczna wizja Pragi, łącząca w sobie elementy klasycznego budownictwa z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Te wszystkie elementy w połączeniu z charyzmą lekko mrukowatego Adama Jensena sprawiły, że Rozłam Ludzkości zasłużył u Dawida na bardzo wysoką ocenę końcową.

Premiera: 23.08.2016
Aktualna najniższa cena: 34,00 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. Błagam, to ma być lista DOBRYCH gier? Może jeden góra dwa tytuły z tej listy są warte uwagi. Lista zrobiona na zasadzie wejdź na PSN, zobacz promocje, weź pare tytułów i kolorowo je opisz.
    Ceneo, czas zmienić „eksperta”.

Zostaw komentarz