Dobre gry w niskiej cenie: tytuły na PS4 do 55 zł

1

Nie musicie przepłacać, żeby móc grać w świetne tytuły.

  NASTĘPNA 

Współczesne gry nie należą do tanich, zwłaszcza w dniu premiery i w wydaniach konsolowych. Nie musimy jednak kupować wszystkiego od razu, lepiej poczekać kilka miesięcy, żeby wyrwać pożądany tytuł w naprawdę atrakcyjnej cenie. W związku z tym, przygotowałem dla was listę gier na PlayStation 4, które oferują wysoką jakość rozgrywki i kosztują nie więcej niż pięćdziesiąt pięć złotych. Wszystkie produkcje dostępne są w wersjach pudełkowych, żadnych cyfrówek.

Uwaga: ceny w każdej chwili mogą ulec zmianie (na korzyść lub nie), dlatego zawsze upewnijcie się, że zgadzają się one z udostępnionymi przeze mnie kwotami.

MOUNT & BLADE: WARBAND

Oczekiwanie na kontynuację o podtytule Bannerlord trwa w najlepsze, dlatego warto umilić sobie ten czas Warbandem, który dwa lata temu został przeniesiony na konsolę PlayStation 4. Produkcja studia TaleWorlds oferuje wielki, otwarty świat, który przemierzamy jak nam się żywnie podoba. Po drodze rozkochujemy w  sobie księżniczki, zbieramy coraz to większą armię, handlujemy z kupcami i bierzemy udział w potężnych bitwach z dziesiątkami żołnierzy. Oprawa graficzna stoi raczej na niskim poziomie, ale szybko o niej zapominamy, gdy damy się ponieść przygodom – Mount & Blade to gra na wiele, wiele godzin.

Premiera: 16 września 2016
Aktualna najniższa cena: 49,99 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

  NASTĘPNA 

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja1 komentarz

  1. Błagam, to ma być lista DOBRYCH gier? Może jeden góra dwa tytuły z tej listy są warte uwagi. Lista zrobiona na zasadzie wejdź na PSN, zobacz promocje, weź pare tytułów i kolorowo je opisz.
    Ceneo, czas zmienić „eksperta”.

Zostaw komentarz