Dobre gry w niskiej cenie: tytuły na PlayStation 4 do 100 zł

0

RAINBOW SIX SIEGE

Cykl Rainbow Six od zawsze był mi bliski, ale w pewnym momencie seria zaczynała mocno podupadać. Wtedy Ubisoft postanowił zrezygnować z single’owego charakteru gry, stawiając na pierwszym miejscu rozgrywkę wieloosobowego. Wyszedł z tego świetny tytuł, w którym gameplay stanowi prawdziwe wyzwanie. Rainbow Six Siege to stosunkowo realistyczna strzelanka, w której każdy pocisk może być śmiertelny. Produkcja oferuje również świetne i różnorodne klasy postaci oraz efekciarski system destrukcji otoczenia.

Premiera: 1.12.2015
Aktualna najniższa cena: 79,90 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

MASS EFFECT ANDROMEDA

Mass Effect: Andromeda zebrał tak wielkie baty od graczy, że właściwie nie powinien trafić do tego zestawienia. Dawid testujący grę twierdzi jednak, że nie jest to tytuł tak zły, jak swego czasu twierdzono. Owszem, to zdecydowanie najsłabsza odsłona cyklu, jednakże produkcja studia BioWare nadrabia ciekawymi pojedynkami z przeciwnikami (sporą w tym zasługę ma jetpack), przyjemną dla oka grafiką i intuicyjnym systemem rozwoju postaci. Jedno jest pewne – gra trzyma poziom ostatnich dzieł kanadyjskiego producenta. Czy to dobrze, czy źle, to już zależy od waszych preferencji.

Premiera: 21.03.2017
Aktualna najniższa cena: 92,00 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

BLOODBORNE

Moje początki z Bloodbornem były niesamowicie bolesne. Nie byłem w stanie przestawić się na soulsowe mechaniki, a każdorazowe stracenie tętnień krwi doprowadzało mnie do szału. Drugie podejście było już znacznie bardziej przemyślane, a po spędzeniu z grą kilku godzin, wiedziałem, że będę do tej produkcji wracał wielokrotnie. Bloodborne to jeden z lepszych tytułów ekskluzywnych wydanych na konsoli PlayStation 4. Gdy do tego dołączymy równie dobre rozszerzenie The Old Hunters, wychodzi nam produkcja wręcz idealna.

Premiera: 24.03.2015
Aktualna najniższa cena: 88,00 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: BLOODBORNE / THE OLD HUNTERS

1 2 3
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz