Dobre gry w niskiej cenie: tytuły na PlayStation 4 do 100 zł

0

BATMAN: ARKHAM KNIGHT

Mroczny Rycerz miał wiele szczęścia, że trafił w ręce RockSteady Studios. Ich seria Arkham to prawdopodobnie najlepszy cykl gier poświęcony komiksowemu superbohaterowi. Arkham Knight od początku borykał się jednak z problemami stabilności na komputerach osobistych. Edycja na PlayStation 4 działała natomiast bez zarzutów już od dnia premiery, dzięki czemu wszyscy miłośnicy Gacka mogli rozpocząć polowanie na tytułowego Rycerza Arkham. Fabuła gry jest dobrze przemyślana, co z pewnością docenią miłośnicy oryginalnych opowieści o Batmanie. Rozgrywka została rozbudowana względem poprzedniczek, umożliwiając m.in. kierowanie Batmobilem.

Premiera: 23.06.2015
Aktualna najniższa cena: 67,00 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

ŚRÓDZIEMIE: CIEŃ MORDORU (GOTY)

Na dniach do sprzedaży trafi Śródziemie: Cień Wojny, które będzie kontynuowało mroczą historię przywróconego z zaświatów Taliona. Zanim jednak poznamy przebieg jego kolejnej opowieści, warto nadrobić wcześniej (oczywiście, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście) pierwszą odsłonę serii. Cieniowi Mordoru było zarzucane zbyt duże podobieństwo do Assassin’s Creed oraz zwracano uwagę na lekko nużącą rozgrywkę, ale tak rozbudowanej gry osadzonej w uniwersum Śródziemia obecnie ze możemy szukać ze świecą. Kolejnym argumentem zachęcającym do kupna jest unikatowy system Nemezis, analizujący na bieżąco poczynania gracza i dostosowujący je do własnych potrzeb.

Premiera: 30.09.2014
Aktualna najniższa cena: 79,90 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: NIE

TORMENT: TIDES OF NUMENERA

Planescape Torment wydany w 1999 roku to prawdziwa klasyka gier RPG. Twórcy Tides of Numera początkowo chcieli zrobić kontynuację kultowego dzieła Interplay Entertainment, ale niestety nie udało im się zdobyć na to licencji. InXile Entertainment nie poddało się i zamiast sequela przygotwało prawdziwego duchowego następcę, który co i rusz odwołuje się do oryginalnego Tormenta. Produkcja nie jest tak widowiskowa i efektowna jak inne współczesne tytuły, ale w tym przypadku można to uznać za plus. Zamiast nieustannej walki, czas poświęcamy na eksplorację arcyciekawego świata i interesujące rozmowy z napotkanymi NPC-ami.

Premiera: 28.02.2017
Aktualna najniższa cena: 99,90 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

     

1 2 3
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz