Dobre gry w niskiej cenie: tytuły na PlayStation 4 do 100 zł

0

Nie musicie przepłacać, żeby móc grać w świetne tytuły.

Gry na konsole nie są tanie, ale wcale nie musicie przepłacać, żeby móc zagrać w dobre tytuły. Na potwierdzenie tej tezy przygotowaliśmy dla was zestawienie z grami wideo do 100 złotych na konsolę PlayStation 4. Znajdziecie w nim zarówno produkcje starsze, jak i zupełnie nowe. Zachęcamy też do lektury zeszłorocznego artykułu poświęconego konsoli Sony oraz naszego niedawnego tekstu, w którym znajdziecie gry na Xbox One w atrakcyjnej cenie. Życzymy przyjemnej lektury i udanych zakupów!

Uwaga: ceny w każdej chwili mogą ulec zmianie (na korzyść lub nie), dlatego zawsze upewnijcie się, że zgadzają się one z udostępnionymi przeze mnie kwotami.

RATCHET & CLANK

Kosmiczne przygody, szalone pojedynki z przeciwnikami, dwóch charyzmatycznych bohaterów i absurdalne poczucie humoru – tak w skrócie można opisać Ratchet & Clank. Najnowsza odsłona przygód tytułowych postaci to w rzeczywistości remake pierwszej części. Na szczęście, twórcy podeszli do zadania na poważnie, dzięki czemu otrzymaliśmy całkowicie świeży produkt, z przygotowaną od zera oprawą wizualną oraz wprowadzonymi wieloma ulepszeniami. Dlatego osoby, które miały przed laty do czynienia z oryginałem, i tak powinny zapoznać się z nową wersję. Żal byłoby przegapić tak dobrą zabawę.

Premiera: 12.04.2016
Aktualna najniższa cena: 99,90 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

DEUS EX: ROZŁAM LUDZKOŚCI

Bunt Ludzkości zachwycił graczy i recenzentów z całego globu. Kontynuacja oferowała trochę gorszą jakość, ale w ostatecznym rozrachunku była nadal bardzo grywalnym tytułem osadzonym w dystopijnym cyberpunkowym świecie. Twórcy tym razem położyli większy nacisk na fabułę, przygotowując ciekawszą historię niż w poprzedniczce. Na wyobraźnię działała także futurystyczna wizja Pragi, łącząca w sobie elementy klasycznego budownictwa z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Te wszystkie elementy w połączeniu z charyzmą Adama Jensena sprawiły, że Rozłam Ludzkości zasłużył u Dawida na bardzo wysoką notę.

Premiera: 23.08.2016
Aktualna najniższa cena: 40,00 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

DOOM

Po kilku latach nieobecności marka Doom powróciła w glorii i chwale. Produkcja choć oferowała współczesną, bardzo dobrą oprawę wizualną, to jednak pod względem mechaniki rozgrywki czerpała garściami z oldchoolowych strzelanek. To niezwykłe połączenie sprawiło, że w Dooma grało się z nieukrywaną przyjemnością, a efektowne mordowanie kolejnych piekielnych pomiotów za każdym razem smakowało tak samo. I ta muzyka! Szkoda tylko, że tryb wieloosobowy dał ciała, ale w sumie można go traktować wyłącznie jako dodatek do mięsistej kampanii dla pojedynczego gracza.

Premiera: 13.05.2016
Aktualna najniższa cena: 69,90 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

1 2 3
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz