Gry dla fanów Wiedźmina. Od kreacji świata, aż po trudną rolę ojca

0

W oczekiwaniu na Cyberpunka 2077.

  NASTĘPNA 

Wiedźmin 3 był fantastyczny, ale był też dawno temu – od premiery podstawki minęły trzy lata, czas zainteresować się czymś innym… tylko czym? Nie oszukujmy się, nie ma drugiej takiej gry, dlatego znaleźliśmy kilka innych, które mogą w ten czy inny sposób kojarzyć się z przygodami białowłosego gości z wanny.

KREACJA ŚWIATA: HORIZON ZERO DAWN

Nie oszukujmy się, Aloy może i nie jest Geraltem, ale jest na tyle fajna, że nawet Geralt zbił jej piątkę, po wielkim sukcesie gry o rudowłosej. Poza tym dziewczyna poluje na robodinozaury, co przy braku potworów i magii wydaje się całkiem niezłym zastępstwem. Szczególnie, że nasza bohaterka naprawdę nie daje sobie w kaszę dmuchać.

Aloy żyje w fajnym świecie – świetnie się go ogląda, fajnie się po nim porusza, a choć mamy tu do czynienia z – pod pewnymi względami – całkiem klasyczną piaskownicą. Są nawet wieże… albo wieżoboty, ale całość oferuje na tyle dużo świeżości, że trudno przejmować się słabymi stronami rozgrywki. Wraz z dodatkiem, który pozwoli nam zwiedzać zimowe krainy, to naprawdę spory i ciekawy świat, w którym spędzimy masę czasu.

NASZA RECENZJA

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Comments are closed.