Dobra sprzedaż Car Mechanic Simulator 2018 pomimo fatalnego startu

0

Producent ponownie przeprasza za problemy.

Car Mechanic Simulator 2018 był dla mnie największym dotychczasowym zawodem tego roku, co zresztą wyraziłem swego czasu w mocno krytycznej recenzji. Zdaję sobie sprawę, że jest to tytuł budżetowy, ale poprzednie odsłony udowodniły, że można stworzyć porządną grą o tej tematyce. Obecnie produkcja została już załatana (pomogło w tym prawie czterdzieści łatek), dzięki czemu można w nią grać bez większych problemów.

Wczoraj na portalu RockPaperShotgun pojawił się wywiad z twórcami Car Mechanic Simulator 2018, z którego możemy dowiedzieć się między innymi, że producent nie spodziewał się tak fatalnego startu. Trzebiński twierdzi, że studio miało zbyt duże ambicje, przez co nie skupiono należytej uwagi na dopracowaniu produktu, a na dodawaniu do niego nowych elementów. Następnie dodaje, że gra mimo wszystko cieszyła się sporym powodzeniem, wynikającym z fanów poprzednich odsłon serii. Według SteamSpy, najnowsza edycja trafiła do ponad dwustu tysięcy odbiorców. Jak widać, nawet na kompletnych kaszanach można zarabiać dobre pieniądze.

Źródło: RockPaperShotgun

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz