Divinity: Original Sin 2 już niedługo będzie jeszcze lepsze

0

A ulepszenie przyjdzie całkiem za darmo dla posiadaczy wersji PC.

To jeden z tych momentów, gdy cudownie być graczem na PC – nie dość, że jako pierwsi dostaliśmy na nim doskonałe Divinity: Original Sin 2 (9.7/10 w naszej recenzji!), to jeszcze jego aktualizację, wprowadzającą poważne zmiany dostaniemy za friko. Jak poważną? Wystarczy spojrzeć na definitywną edycję „jedynki” – tam studio dodało podkład aktorski pod wszystkie linie dialogowe w grze i parę innych bonusów!

Tym razem zmiany idą w nieco innym kierunku. Poprawiony zostanie samouczek, dojdzie tryb opowieści, jeżeli jakimś cudem fantastyczna, taktyczna walka nam nie odpowiada i chcemy jej widzieć mniej, a twórcy dodali 130 000 nowych słów (krótsze powieści tyle mają) i przepisali kolejne 150 000 (tyle mają inne krótsze powieści), szczególnie w końcowej fazie opowieści. Sporym przeróbkom poddano ponoć jednego z kompanów/bohaterów – Bestię, by pirat-krasnolud miał więcej do powiedzenia w trakcie gry. Zapaleni? Ulepszona edycja wychodzi już 31 sierpnia (a gra od pewnego czasu dostępna jest po polsku).

Źródło: Kickstarter

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz