Dishonored 2 w drodze

0

Bethesda i Arkane zapowiedziały oficjalnie kontynuację hitu z 2012 roku.

Akcja Dishonored 2 toczy się w 15 lat po wydarzeniach, które pokazane zostały w oryginale. Uzurpator pozbawił władzy prawowitą dziedziczkę tronu Emily Kaldwin. Zadaniem gracza jest odzyskanie władzy.

W trakcie gry wcielimy się zarówno w Emily, która otrzymała znak Odmieńca, a wraz z nim dostęp do nadnaturalnych zdolności, jak i w Corvo Attano, którego krokami kierowaliśmy w pierwszej części. Dishonored 2 rzuci gracza po raz kolejny na ulice Dunwall. Odwiedzimy też nadmorskie miasto Karnaca.

Twórcy zapowiadają, że również tym razem grę będzie można przejść bez konieczności zabijania kogokolwiek. Nie wiadomo na razie, czy podobnie jak w przypadku pierwszej części będzie to miało wpływ na zakończenie. Nie wiadomo również, czy wybory z oryginału odbiją się na fabule „dwójki”.

Dokładna data premiery Dishonored 2 nie jest jeszcze znana. Wiadomo jedynie, że gra ma zadebiutować w przyszłym roku.

Źródło: YouTube

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz