Detached z datą premiery i zwiastunem fabularnym

0

Katowickie Anshar Studios ujawnia kolejne fakty na temat nadchodzącej gry VR.

Anshar Studios ogłasza datę premiery Detached wraz z publikacją nowego zwiastuna fabularnego. Kosmiczny survival przeznaczony dla urządzeń do wirtualnej rzeczywistości opuszcza fazę wczesnego dostępu jako gotowy tytuł już 18 maja. Detached dostępne jest w sprzedaży w sklepie Steam oraz Oculus.

To miało być proste przejęcie ładunku… ale w kosmosie… rzeczy nigdy nie idą zgodnie z planem.” Lata wojen i ludzkiej chciwości doprowadziły do katastrofy. Niegdyś prężnie rozwijające się ludzkie kolonie z dalekich rubieży kosmosu dziś są jedynie złomem, który straszy swoim wyglądem. Lecz nie dla wszystkich jest to kupa bezużytecznego metalu. Kosmiczni piraci przemierzają całą galaktykę w poszukiwaniu podobnych łupów. Znaleziona stacja kosmiczna wydaje się prawdziwym skarbem dla dwóch piratów, którzy podejmują się załadunku towaru. Standardowa procedura odbywa się zgodnie z zamierzonym planem… Po chwili jednak alarmy systemowe zaczynają wskazywać problem w obszarze luku ładunkowego. W ostatnim momencie okazuje się, że łupem interesuje się inna grupa złomiarzy, która zrobi wszystko, by przejąć cenny towar. Procedura startu została uruchomiona. Nie ma już czasu na odwrót…

detached (1)

Czy będziesz w stanie przetrwać w kosmicznej próżni, pozostawiony na pastwę losu? Odkryj opuszczone lokacje, w których znajdziesz potrzebne do przeżycia zapasy tlenu i paliwa. Rozwiązuj logiczne zagadki, by sukcesywnie przemieszczać się do coraz odleglejszych fragmentów kosmicznej kolonii i poznawać nowe lokacje, które dotychczas nie zostały ukazane we wczesnym dostępie gry. Spróbuj pokonać dynamiczny odcinek, przelatując przez wnętrze kosmicznej platformy. Doświadcz ogromu zniszczeń, próbując znaleźć wyjście ze szczątków ogromnego statku matki.

detached (2)

Na zwolenników rozgrywki wieloosobowej czeka tryb PvP. Odmiana popularnego trybu capture the flag sprawdzi twoje umiejętności kontrolowania kosmicznego skafandra oraz pomysł na przechytrzenie rywala z użyciem zaawansowanych opcji skafandra EVA.

detached (3)

Niezwykle klimatyczne środowisko przygotowane przez twórców pozwoli Ci doświadczyć niezwykłej imersji, które w połączeniu z urządzeniami VR dostarcza niezwykłych wrażeń. Dodatkowo gracze korzystający z HTC Vive i Oculus Rift mogą liczyć na pełne wsparcie kontrolerów, które dodatkowo wzmacniają odczucia towarzyszące rozgrywce.

Źródło: Anshar Studios [materiały prasowe]

 

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz