Deponia Doomsday

0

Kultowej sagi ciąg dalszy.

Deponia Doomsday to odpowiedź na głosy fanów, którzy pragnęli innego zakończenia oryginalnej trylogii i kolejnej części kultowej przygodówki. Już wkrótce po raz kolejny wcielimy się w Rufusa, który tym razem odbędzie podróż w czasie i zmieni bieg historii.

Czwarta odsłona serii ma zachować wszystkie najważniejsze cechy poprzednich części. Możemy spodziewać się zatem humoru, sarkastycznych dialogów i stylizowanej na ręcznie malowany komiks oprawy graficznej. Pierwsze obrazki i zwiastun premierowy potwierdzają te słowa:

Oryginalna Deponia cieszy się sławą jednej z najbardziej popularnych gier przygodowych wszech czasów. Trylogia zyskała ogromne uznanie nie tylko krytyków branżowych, ale przede wszystkim graczy – do tej pory rozeszło się ponad 2.2 milionów egzemplarzy.

Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie Deponia Doomsday zawita do Polski. Wiemy tylko, że premiera ma nastąpić już wkrótce. Produkcja trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Polskim wydawcą gry jest firma Techland.

Źródło: Informacja prasowa


Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz