Demo WRC 5 na Steamie

0

W końcu można przekonać się na własnej skórze, czy warto zagrać.

Czasy, kiedy wersje demonstracyjne gier wypuszczane były przed premierą, dawno już przeminęły. Obecnie dema, jeżeli w ogóle powstają, udostępniane są zwykle po niej. Tak też jest i tym razem. Wydawca kazał nam czekać na wersję próbną WRC 5 ponad trzy miesiące.

Cierpliwi mogą przetestować Hyundaia i20 WRC znajdującego się w posiadaniu Thierry’ego Neuville’a i przejechać nim dwa wymagające odcinki specjalne z dwóch różnych zawodów: Sisteron-Thoard z rajdu Monte Carlo i Newry z Coates Hire Rally Australia.

Premiera WRC 5 miała miejsce w październiku. Tytuł spotkał się z mieszanymi reakcjami  fanów. My sami oceniliśmy go całkiem wysoko. Jeżeli jednak nasza recenzja nie przekonała Was do zakupu gry, warto chyba zainteresować się wersją demonstracyjną.

Źródło: Steam

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz