Data premiery Spider-Man: Silver Lining na PS4

0

Producent oprócz ujawnienia daty premiery, podzielił się również zwiastunem.

Marvel’s Spider-Man to bez wątpienia jeden z większych hitów 2018 roku. Dzieło studia Insomniac Games wręcz pływało w wysokich ocenach wystawianych przez recenzentów z całego świata. Sam również się do tego przyłożyłem, pisząc o grze praktycznie w samych superlatywach. Trochę gorzej pod względem jakości wypadają dodatki, aczkolwiek nadal są interesującym rozbudowaniem podstawowej wersji gry.

Za nami już premiery The Heist i Turf Wars, dlatego w końcu przyszła kolej na Silver Lining. Będzie to jednocześnie trzecie i ostatnie rozszerzenie wchodzące w skład pakietu The City That Never Sleeps. Insomniac Games poinformowało w końcu, kiedy dodatek będzie dostępny do pobrania. Z oficjalnej informacji wynika, że DLC zadebiutuje w piątek 21 grudnia bieżącego roku. Tym razem historia skupi się na postaci Silver Sable, z którą Peter Parker miał już wcześniej do czynienia w głównym wątku fabularnym podstawki. Bohaterka po wcześniejszym opuszczeniu Nowego Jorku, postanawia powrócić, w celu odzyskania skradzionego sprzętu należącego do Sable International.

Wraz z Silver Lining udostępnione zostaną trzy dodatkowe stroje dla głównego bohatera – Cyborg, Armor Suit oraz kombinezon Pajączka z filmu „Spider-Man Uniwersum”, który w tym miesiącu trafi na ekrany polskich kin. Warto przypomnieć, że gra Spider-Man jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4.

Źródło: PlayStation

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz