Data premiery Metro Exodus

0

Mamy potwierdzoną datę premiery nowej odsłony Metro. Gra otrzymała status „gold”.

Studio 4A odpowiedzialne za prace nad grą Metro Exodus, poinformowało, że data premiery została przesunięta. Zazwyczaj oznacza to kolejne miesiące wyczekiwania, lecz tym razem sytuacja jest odwrotna. Pierwotnie tytuł miał zadebiutować 22 lutego 2018 roku. Tymczasem, według producenta, najnowsza odsłona serii Metro dostępna będzie w sprzedaży od 15 lutego przyszłego roku. Przyspieszenie premiery o kilka dni wstecz może oznaczać, że twórcy są gotowi na premierę i, że raczej nie powinniśmy spodziewać się przykrych niespodzianek. Nowa data z pewnością nie zostanie zmieniona, ponieważ gra otrzymała status „gold”, co oznacza, iż trafiła do tłoczni.

Metro Exodus to trzecia odsłona postapokaliptycznej serii strzelanek opartych na książkach rosyjskiego pisarza Dmitrija Głuchowskiego. Gracze ponownie wcielą się w rolę Artema, który wraz z grupką ocalałych opuszcza tunele moskiewskiego metra, w celu odnalezienia nowego, bezpiecznego miejsca do życia. Historia zostanie rozpisana na trwającą dwanaście miesięcy przygodę, podczas której przemierzymy spory kawałek zniszczonej Rosji. Metro Exodus dostępne będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Polskim wydawcą gry została firma Techland Wydawnictwo.

Źródło: Twitter

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz