Data premiery Dark Souls III

0

Bandai Namco wypowiedziało się na temat daty premiery gry.

Tokyo Game Show przynosi nowe informacje, tym razem poświęcone trzeciej odsłonie Dark Souls. Wydawca gry zapowiedział, że najnowszy tytuł studia From Software pojawi się najpierw w Japonii, a dopiero później odbędzie się premiera w innych częściach świata.

Mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni zakupią grę już 24 marca 2016 roku. Z kolei amerykańska, europejska oraz australijska premiera odbędzie się w kwietniu. Na tę chwilę nie wiadomo jaki dokładnie będzie to dzień. Namco Bandai nie komentuje rozbieżności pomiędzy datami premier.

Dark Souls III to kolejna już odsłona popularnego cyklu RPG nastawionego na wymagającą rozgrywkę, gdzie wysoki poziom trudności jest jednym ze znaków charakterystycznych marki. Gra dostępna będzie dla posiadaczy konsol PlayStation 4 i Xbox One, a także dla komputerów osobistych.

Źródło: VG24/7

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz