Data premiery Cities: Skylines – Snowfall

0

Winter is coming.

W ubiegłym miesiącu studio Colossal Order ogłosiło prace nad kolejnym dużym dodatkiem do gry Cities: Skylines. Wczoraj ujawniona została oficjalna data premiery. Według niej, produkcja trafi do sprzedaży 18 lutego bieżącego miesiąca.

Rozszerzenie Snowfall wprowadzi do gry zmiany pogodowe, z dużym naciskiem na obfite opady śniegu. Zadaniem użytkownika będzie nie tylko dbanie o rozbudowę miasta, ale również chronienie go przez niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo, twórcy gry umieszczą w Cities: Skylines po raz pierwszy linie tramwajowe. Pojawią się również nowe budynki i inne elementy, które będziemy mogli rozstawić na mapie.

Cenę za dodatek ustalono na trzynaście dolarów, czyli około pięćdziesiąt złotych. Zanim dojdzie do premiery DLC, zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją, żeby przekonać się czy warto inwestować w ten tytuł.

Źródło: Video Gamer

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz