Darmowy okres w Call of Duty: Black Ops IIII

0

Każdy może sprawdzić, czy gra jest mocną konkurencją dla Fortnite i PUBG.

Firmy Activision i Treyarch ogłosiły, że wszyscy zainteresowani gracze będą mogli przetestować całkowicie za free najnowszą odsłonę Call of Duty: Black Ops IIII. Darmowy okres rozpoczął się już dzisiaj (tj. 14 stycznia) i potrwa równy tydzień, do najbliższego czwartku. Bezpłatna oferta dotyczy wszystkich platform, na jakich pojawiła się grą, tj. komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. Jest jednak pewien haczyk – twórcy nie udostępnili pełnej wersji gry, tylko tryb Blackout, będący swoistym trybem Battle Royale.

Producent przygotował z tej okazji specjalny materiał filmowy:

Call of Duty: Black Ops IIII zostało całkiem nieźle przyjęte przez graczy i recenzentów z całego świata. Brak trybu single player nie przełożył się na mniejszą popularność marki, która nadal radzi sobie całkiem nieźle. Jeśli chcecie poznać naszą opinię o grze, to koniecznie zajrzyjcie do recenzji przygotowanej przez Tomka.

Źródło: Activision [Informacja prasowa]

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz