Darmowe gry na PlayStation 4, w które trzeba zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

GWINT

Gwint od polskiego studia CD Projekt Red znajduje się na tę chwilę na etapie otwartych testów beta, ale już teraz nie przeszkodziło mu to w biciu rekordów popularności. Największą i najważniejszą nowością, jaka ma zostać wprowadzona w bieżącym roku przy okazji premiery wersji 1.0, będzie Wojna Krwi, czyli pełnoprawna płatna kampania fabularna. W tym momencie interesuje nas wyłącznie darmowy aspekt Wiedźmińskiej Gry Karcianej, a ten potrafi zapewnić masę satysfakcji. Więcej na temat Gwinta dowiecie się z naszego artykułu poświęconego pierwszym wrażeniom z gry oraz recenzji edycji papierowej.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Łukasz Morawski
    Łukasz Morawski

    Nadinterpretacja… We wstępie wyraźnie zostało zaznaczone, że piractwo to coś, czego nie popieram, ale doskonale zdaję sobie sprawę, jakie praktyki stosuje wielu polskich graczy ;) Właśnie dla takich osób powstał między innymi ten tekst.

Zostaw komentarz