Darmowe gry na PlayStation 4, w które trzeba zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

WORLD OF TANKS

Tego tytułu raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, gdyż World of Tanks to wśród polskich graczy prawdziwy fenomen – świadczy o tym chociażby popularność finałów odbywających się w Warszawie. Od jakiegoś czasu produkcja dostępna jest także na PlayStation 4, rozszerzając swój zasięg o kolejną platformę. Nie wiem jak teraz wygląda wersja na PC, ale edycja konsolowa oferuje bardzo ładną oprawę wizualną, co nie zawsze bywa takie oczywiste w „darmowych” tytułach. Jeśli lubicie czołgi i macie w sobie coś ze stratega, to nie muszę Was już dłużej zachęcać do sprawdzenia hitu Wargamingu. Możecie na wszelki wypadek przygotować ze sobą trochę drobnych, bo po pewnym czasie grindowanie statystyk zaczyna być delikatnie męczące, albo po prostu ja mam w sobie zbyt mało cierpliwości. Roll Out!

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Łukasz Morawski
    Łukasz Morawski

    Nadinterpretacja… We wstępie wyraźnie zostało zaznaczone, że piractwo to coś, czego nie popieram, ale doskonale zdaję sobie sprawę, jakie praktyki stosuje wielu polskich graczy ;) Właśnie dla takich osób powstał między innymi ten tekst.

Zostaw komentarz