Darmowe gry na PlayStation 4, w które trzeba zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

LET IT DIE

Let it Die to produkcja o bardzo specyficznej estetyce. Grę zaczynamy jako golas, który musi zdobyć ciuchy, a następnie wejść na szczyt pewnej wieży usadowionej na wyspie niedaleko zniszczonego kataklizmem Tokio. Miejsce akcji usłane jest najróżniejszymi ciemnymi charakterami, a walka z nimi stanowi sedno rozgrywki. Ta z kolei czerpie garściami z dzieł studia From Software, wymuszając na graczu pełne skupienie oraz analizowanie pola walki. Pojedynki bywają trudne, ale dzięki mechanice z Dark Souls, tylko od nas zależy, jaki będzie ich finał. Jeśli nie boicie się wyzwań i chorego klimatu, to koniecznie dajcie szansę grze przygotowanej przez Suda 51.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Łukasz Morawski
    Łukasz Morawski

    Nadinterpretacja… We wstępie wyraźnie zostało zaznaczone, że piractwo to coś, czego nie popieram, ale doskonale zdaję sobie sprawę, jakie praktyki stosuje wielu polskich graczy ;) Właśnie dla takich osób powstał między innymi ten tekst.

Zostaw komentarz