Darmowe gry na PlayStation 4, w które trzeba zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

HUSTLE KINGS

Pierwsza wersja tej gry zadebiutowała już w 2009 roku na konsoli PlayStation 3. Po kilku latach przygotowano port na obecną generację, poprawiając oprawę wizualną oraz usprawniając niektóre elementy gameplay’u. Mimo to, gra nadal pozostaje starym dobrym Hustle Kings, w który jak zaczniemy grać, to przepadamy na kilka godzin (pod warunkiem, że lubimy bilard). Produkcja umożliwia rywalizację z osobami sterowanymi przez komputer oraz prawdziwymi użytkownikami w licznych trybach wieloosobowych. Co najważniejsze, w grze liczą się przede wszystkim umiejętności, dlatego można z niej korzystać bez wydawania kasy na dodatkowe kije i inne bajery. Te oczywiście bywają przydatne, ale i tak nie sprawią, że nagle będziemy lepiej ogarniali zasady tego sportu. Powiedzenie „trening czyni mistrza” zostało chyba wymyślone z myślą o tej grze.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Łukasz Morawski
    Łukasz Morawski

    Nadinterpretacja… We wstępie wyraźnie zostało zaznaczone, że piractwo to coś, czego nie popieram, ale doskonale zdaję sobie sprawę, jakie praktyki stosuje wielu polskich graczy ;) Właśnie dla takich osób powstał między innymi ten tekst.

Zostaw komentarz