Darmowe gry na PlayStation 4, w które trzeba zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

SMITE

Smite godnie reprezentuje gatunek MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) spopularyzowany swego czasu przez Defense of the Ancients (czyli popularne DotA), będącej kultową już modyfikacją do trzeciej odsłony Warcrafta. Dzieło studia Hi-Rez oferuje możliwość wcielenia się w jedno z kilkudziesięciu bóstw, z których każde dysponuje indywidualnym zestawem zdolności. Na wirtualnych polach walki rywalizujemy w aż sześciu trybach rozgrywki (Podbój, Arena, Potyczka, Szturm, Natarcie oraz Oblężenie), gdzie możemy zdobyć dziesiątki magicznych przedmiotów. W ciągu jednej potyczki, walczyć może jednocześnie nawet dziesięciu graczy.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Łukasz Morawski
    Łukasz Morawski

    Nadinterpretacja… We wstępie wyraźnie zostało zaznaczone, że piractwo to coś, czego nie popieram, ale doskonale zdaję sobie sprawę, jakie praktyki stosuje wielu polskich graczy ;) Właśnie dla takich osób powstał między innymi ten tekst.

Zostaw komentarz