Darmowe gry na PlayStation 4, w które trzeba zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

BRAWLHALLA

Gry typu Brawl od zawsze skierowane były do kooperacyjnego grania na jednej konsoli. Nie inaczej jest w przypadku produkcji przygotowanej przez studio Blue Mammoth Games. Brawlhalla to niesamowicie energiczna bijatyka, w której do wyeliminowania oponentów nie tylko wykorzystujemy zdolności postaci, lecz również otoczenie. Niezaprzeczalnym atutem gry jest oprawa wizualna stylizowana na ręcznie rysowane kreskówki. Dołóżmy do tego bohaterów wzorowanych na herosach z innych dzieł popkultury i mamy murowany hicior. Ciężko jest się od tej gry oderwać, dlatego czujcie się ostrzeżeni!

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Łukasz Morawski
    Łukasz Morawski

    Nadinterpretacja… We wstępie wyraźnie zostało zaznaczone, że piractwo to coś, czego nie popieram, ale doskonale zdaję sobie sprawę, jakie praktyki stosuje wielu polskich graczy ;) Właśnie dla takich osób powstał między innymi ten tekst.

Zostaw komentarz