Darmowe gry na PlayStation 4, w które trzeba zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

ARMORED WARFARE

Armored Warfare na komputerach osobistych dostępne jest już od trzech lat, natomiast wersja na konsolę PlayStation 4 zadebiutowała dopiero w tym roku. Tym samym, otrzymaliśmy kompletne wydanie, zawierające wszystkie dotychczasowe aktualizacje i zmiany, jakie dokonały się w grze na przestrzeni lat. Produkcja studia Obsidian Entertainment to zręcznościowe MMO, w którym główną rolę odgrywają współczesne czołgi inne pojazdy pancerne. Całość hula na silniku graficznym CryEngine, co samo w sobie jest rekomendacją bardzo dobrej oprawy wizualnej. Jeśli dotychczas nie wsiąkliście w War Thunder lub w World of Tanks, to warto skupić swoją uwagę na Armored Warfare.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Łukasz Morawski
    Łukasz Morawski

    Nadinterpretacja… We wstępie wyraźnie zostało zaznaczone, że piractwo to coś, czego nie popieram, ale doskonale zdaję sobie sprawę, jakie praktyki stosuje wielu polskich graczy ;) Właśnie dla takich osób powstał między innymi ten tekst.

Zostaw komentarz