Darmowe gry na PlayStation 4, w które trzeba zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

WARFRAME

Warframe to ciekawa strzelanka oferująca rewelacyjną oprawę wizualną. W grze łączymy się z innymi graczami w niewielkie grupki, a następnie wspólnie eksplorujemy proceduralnie generowane lokacje. Do dyspozycji oddano rozbudowany arsenał, począwszy od małych pistoletów, a na wielkich wyrzutniach kończąc. Bohaterowie gry są też świetnie wyspecjalizowani w korzystaniu z broni białej, która niejednokrotnie wyciągnie nas z opresji. Gra jest niezwykle solidna, a dzięki losowości świata wystarcza na wiele godzin świetnej zabawy. Ponadto, producenci nieustannie wypuszczają nowe – bogate w zawartość – aktualizacje, jeszcze bardziej rozbudowujące uniwersum Warframe.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Łukasz Morawski
    Łukasz Morawski

    Nadinterpretacja… We wstępie wyraźnie zostało zaznaczone, że piractwo to coś, czego nie popieram, ale doskonale zdaję sobie sprawę, jakie praktyki stosuje wielu polskich graczy ;) Właśnie dla takich osób powstał między innymi ten tekst.

Zostaw komentarz