Darmowe gry na PlayStation 4, w które trzeba zagrać

3

POPRZEDNIA

WAR THUNDER

Interesuje Was tematyka czołgów, ale z jakichś powodów nie możecie przekonać się do World od Tanks? Koniecznie sprawdźcie War Thunder od studia Gaijin Entertainment, które pod wieloma względami przewyższa dzieło Wargaming. W przeciwieństwie do konkurenta, gra umożliwia również przejęcie kontroli nad samolotami, zwiększając przy tym dramatyczność i skomplikowanie potyczek. Niedługo prawdopodobnie dołączą do tego wszystkiego okręty i statki bojowe, więc będziemy mogli mówić o wojnie totalnej (brakuje tylko piechoty). War Thunder jest ponadto istną encyklopedią, traktującą o II Wojnie Światowej. Gra potrafi bawić i uczyć – czego chcieć więcej?

POPRZEDNIA

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Łukasz Morawski
    Łukasz Morawski

    Nadinterpretacja… We wstępie wyraźnie zostało zaznaczone, że piractwo to coś, czego nie popieram, ale doskonale zdaję sobie sprawę, jakie praktyki stosuje wielu polskich graczy ;) Właśnie dla takich osób powstał między innymi ten tekst.

Zostaw komentarz