Darmowe gry na PlayStation 4, w które trzeba zagrać

3

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

LOADOUT

Jesteście fanami brutalnych tytułów? Zapewne odpowiedzieliście, że tak, więc tym bardziej powinniście poświęcić więcej uwagi grze Loadout, ponieważ producenci przygotowali dla Was fruwające w powietrzu kończyny oraz hektolitry tryskającej krwi. Całości daleko jednak do obrzydliwości, gdyż studio Edge of Reality postawiło na zabawny komiksowy styl graficzny, przywodzący na myśl drugą odsłonę Team Fortress. Podobnie jak w tamtym dziele, tutaj także rywalizujemy na śmierć i życie z innymi graczami, wykorzystując do osiągnięcia celu najróżniejsze (często bardzo wymyślne) pukawki. W przeciwieństwie do hitu Valve, w Loadout zrezygnowano z FPP, ustawiając kamerę za plecami postaci sterowanej przez użytkownika.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Łukasz Morawski
    Łukasz Morawski

    Nadinterpretacja… We wstępie wyraźnie zostało zaznaczone, że piractwo to coś, czego nie popieram, ale doskonale zdaję sobie sprawę, jakie praktyki stosuje wielu polskich graczy ;) Właśnie dla takich osób powstał między innymi ten tekst.

Zostaw komentarz