Darmowe gry na PlayStation 4, w które trzeba zagrać

4

Darmowe nie zawsze jest gorsze.

  NASTĘPNA 

Ceny nowych produkcji potrafią być zatrważające, dlatego wiele osób szuka innych sposobów na granie. Ostatnimi laty, zarówno na konsolach, jak i komputerach osobistych pojawiło się całkiem sporo gier udostępnianych w ramach free-to-play. W poniższym zestawieniu przedstawię wam kilka gier na PlayStation 4, które warte są waszej uwagi. Co więcej, niektóre z tych tytułów przewyższają jakością współczesne gry AAA. Zapraszam do czytania!

FORTNITE BATTLE ROYALE

Widowiskowa odpowiedź studia Epic Games na PlayerUnknown’s Battlegrounds, która zdążyła już wyprzedzić konkurencję pod względem popularności. Fortnite: Battle Royale to darmowy tryb PvP dla stu graczy. Do naszej dyspozycji twórcy oddali rozległą mapę, bojowy autobus, system budowy znany z Fortnite i możliwość destrukcji otoczenia. Jeżeli doszukacie się zapożyczeń z produkcji studia Bluehole, nie zdziwcie się – popularna sieciowa produkcja była źródłem inspiracji dla Epic Games. Więcej na temat Fortnite przeczytacie w naszym artykule, który poświęcony jest pierwszym wrażeniom z gry.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja4 komentarze

Zostaw komentarz