Darmowe gry na PlayStation 4, w które trzeba zagrać

3

Darmowe nie zawsze jest gorsze.

  NASTĘPNA 

Ceny nowych produkcji potrafią być zatrważające, dlatego wiele osób szuka innych sposobów na granie. Ostatnimi laty, zarówno na konsolach, jak i komputerach osobistych pojawiło się całkiem sporo gier udostępnianych w ramach free-to-play. W poniższym zestawieniu przedstawię wam kilka gier na PlayStation 4, które warte są waszej uwagi. Co więcej, niektóre z tych tytułów przewyższają jakością współczesne gry AAA. Zapraszam do czytania!

FORTNITE BATTLE ROYALE

Widowiskowa odpowiedź studia Epic Games na PlayerUnknown’s Battlegrounds, która zdążyła już wyprzedzić konkurencję pod względem popularności. Fortnite: Battle Royale to darmowy tryb PvP dla stu graczy. Do naszej dyspozycji twórcy oddali rozległą mapę, bojowy autobus, system budowy znany z Fortnite i możliwość destrukcji otoczenia. Jeżeli doszukacie się zapożyczeń z produkcji studia Bluehole, nie zdziwcie się – popularna sieciowa produkcja była źródłem inspiracji dla Epic Games. Więcej na temat Fortnite przeczytacie w naszym artykule, który poświęcony jest pierwszym wrażeniom z gry.

  NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja3 komentarze

  1. Łukasz Morawski
    Łukasz Morawski

    Nadinterpretacja… We wstępie wyraźnie zostało zaznaczone, że piractwo to coś, czego nie popieram, ale doskonale zdaję sobie sprawę, jakie praktyki stosuje wielu polskich graczy ;) Właśnie dla takich osób powstał między innymi ten tekst.

Zostaw komentarz