Dark Souls III – japoński zwiastun

0

Materiałów z „soulsów” nigdy dosyć.

Wczoraj prezentowaliśmy trwający pół godziny gameplay okraszony komentarzem twórców gry. Tymczasem do Sieci trafił zwiastun przeznaczony na rynek japoński. Materiał posiada jednak angielskiego narratora, dzięki czemu można go spokojnie obejrzeć bez obawy, że czegoś nie zrozumiemy.

Dark Souls III trafi do azjatyckich sklepów już jutro. Europejczycy (w tym Polska) muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość, ponieważ w grę będziemy mogli zagrać dopiero 12 kwietnia bieżącego roku. Oceny z japońskiej prasy pokażą natomiast, czy jest na co czekać. Znając jednak możliwości studia From Software i jego dorobek artystyczny, raczej nie musimy się obawiać o poziom ich najnowszego dzieła.

Pod koniec ubiegłego miesiąca, Adam miał okazję przetestować grę w akcji na specjalnym pokazie przygotowanym przez polskiego wydawcę – Cenegę. Jeśli chcecie poznać jego opinię, koniecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowanym przez niego artykułem.

Źródło: YouTube

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz