Człowiek z złotej masce w nowym trailerze Death Stranding

0

Hideo Kojima pokazuje kolejny kawałek gry… i wciąż nic nie rozumiemy.

Death Stranding, pierwszy samodzielny projekt Hideo Kojimy od czasu pożegnania się z Konami i serią Metal Gear Solid to tytuł, o którym ciężko powiedzieć coś konkretnego.  Z jednej strony wiemy, że w grze obsadzonej całkiem imponującą listą znanych nazwisk, z Guillermo Del Toro, Normanem Reedusem i Madsem Mikkelsenem na czele będziemy żyć w cyklu śmierci i odrodzenia, oglądając własnego noworodka wychodzącego nam z gardła, z drugiej, choć obejrzeliśmy już całkiem sporo filmowych materiałów, wciąż trudno powiedzieć, co to właściwie za gatunek i o co w tym wszystkim chodzi.

Zapowiedź z Człowiekiem w Złotej Masce (bardzo stylowo wyglądającym zresztą) nie rozjaśnia zbyt wiele, co nie zmienia faktu, że zdecydowanie jest godna uwagi – pojawia się wielki potworek, który wygląda na coś, z czym będziemy walczyć (a nie tylko czaić się, używając bobasowego detektora niewidzialnych, postarzających bestii), jest trochę imponujących efektów wizualnych oraz… Troy Baker w roli złola. Całość pokazano na targach Tokyo Game Show i wygląda soczyście, choć wciąż zadajemy sobie pytanie: co my tam, do diabła, będziemy robić?!

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz