Czerwiec z Games with Gold

0

The Crew i X-COM: Enemy Unknown za darmo.

Major Nelson ogłosił listę darmowych gier, do których dostęp otrzymają w czerwcu abonenci usługi Xbox Live Gold. Dla Xboksa One będą to zwariowany Symulator Kozy i wyścigi The Crew, z kolei dla Xboksa 360 retro platformówka Super Meat Boy i strategia X-COM: Enemy Unknown.

Niestety, nie znalazły potwierdzenia plotki mówiące, że w przyszłym miesiącu zagramy za darmo w Red Dead Redemption. Na pocieszenie powiem, że dzięki wstecznej kompatybilności, gry Super Meat Boy i X-COM: Enemy Unknown pobiorą również właściciele konsoli Xbox One. Razem udostępnione gry są warte 94 dolary i w sumie pozwalają na zdobycie 142 osiągnięć.

Goat Simulator i Super Meat Boy pobierzemy już 1. czerwca, natomiast The Crew i X-COM: Enemy Unknown zostaną udostępnione w połowie miesiąca. Z końcem maja ofertę GwG opuszczą gry Defense Grid 2 i Peggle. Przypadł Wam do gustu czerwcowy zestaw darmowych gier?

Źródło: Major Nelson


Dawid Sych

Indiana Jones i nerd w jednym. Zawsze wszystko wie i zawsze we wszystkim ma rację, więc lepiej nie wchodzić z nim w polemikę. Amator nowych technologii, dobrych książek i seriali.

Zostaw komentarz