Czego chcemy od remasterów?

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

DODATKI

Prześledzenie i zebranie wszystkich interesujących dodatków do gry jest zazwyczaj dość upierdliwe, szczęśliwie z myślą o ludziach, którzy nie chcą kupować tysiąca rozszerzeń i DLC twórcy szykują zazwyczaj edycje GOTY albo przepustki sezonowe. Kiedy gra jest starsza, zebranie wszystkich rozszerzeń może być jednak uciążliwe – mając na Steamie podstawową wersję Obliviona nie jesteśmy w stanie na przykład dostać wszystkich wydanych DLC, a aktualizacja do GOTY jest niemożliwa.

Burnout Paradise Remastered

To szczególnie ważne, gdy gra przeskakuje z platformy na platformę – Burnout Paradise Remastered, produkcja świetna nawet w podstawowej wersji zaczyna błyszczeć, gdy mamy dostęp do wszystkich dodatków wydanych na przestrzeni lat. Podobnie zresztą ma się sprawa ze zremasterowanym Neverwinter Nights, które jest bogatsze nie tylko o dwa duże rozszerzenia, ale i mniejsze DLC.

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5
Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz