Cyberpunk 2077 bez mikropłatności

1

„Chciwość zostawiamy innym”.

W obliczu skandalu, jaki wywołały niedawno mikropłatności w Star Wars Battlefront IIgracze zaczęli zadawać sobie pytanie, czy inni producenci gier wideo podążą ścieżką wytyczoną przez Electronic Arts. Jeden z nich napisał nawet na Twitterze wiadomość do CD Projekt RED w sprawie Cyberpunk 2077. Na szczęście, polskie studio nie ma zamiaru iść w ślady EA. Ekipa postanowiła nawet lekko utrzeć nosa konkurencji. Zresztą przekonajcie się na własne oczy:

Nie martw się. Kiedy myślisz o CP2077, pomyśl o Wiedźminie 3 – wielka kampania fabularna, otwarty świat, nacisk położony na opowiadaną historię. Żadnych ukrytych haczyków, uczciwa rozgrywka jak w Dzikim Gonie. Chciwość zostawiamy innym.

Od prezentacji Cyberpunk 2077 upłynie wkrótce pięć lat. Na razie data premiery gry pozostaje nieznana, ale prezes studia CD Projekt RED Adam Kiciński zdradził w rozmowie z Pulsem Biznesu, że zespołowi udało się zamknąć ważny etap procesu deweloperskiego, a prace realizowane są zgodnie z planem. Istnieje zatem szansa, że w przyszłym roku poznamy planowaną datę premiery Cyberpunk 2077.

Źródło: CD Projekt RED

 
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Dyskusja1 komentarz

  1. Gra nazywa się cyberpunk 2077 więc mamy jeszcze jakieś 60 lat do premiery. Wszystko się jeszcze może zmienić

Zostaw komentarz