Crash Bandicoot – przegląd serii

0

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

CRASH TWINSANITY

Dr. Neo Cortex jak zwykle próbuje zniszczyć Crasha. W trakcie zawziętej walki, przed oczami bohaterów pojawiły się tajemnicze drzwi, z których wyszli kosmiczni bliźniacy, pochodzący z dziesiątego wymiaru. Celem przybyszów jest kompletna destrukcja Ziemi, co zmusza Crasha do współpracy ze swoim odwiecznym wrogiem.

Crash Twinsanity było przełomowe, ponieważ przeniosło serię w pełen trójwymiar. Przed rozpoczęciem misji, mogliśmy zwiedzać całkiem sporych rozmiarów krainę, na której porozrzucano najrozmaitsze „znajdźki”. Grafika prezentowała się bardzo okazale, a lokacje zostały dopieszczone oraz bardzo różnorodne. Najbardziej wciągające i interesujące były etapy, w których wspólnie z Corteksem rozwiązywaliśmy niezbyt skomplikowane łamigłówki.

Platformy: Playstation 2, Xbox
Producent: Traveller’s Tales
Rok produkcji: 2004

CRASH TAG TEAM RACING

Z największego na świecie parku wyścigów Von Clutch’s MotorWorld, zostały skradzione cenne kamienie, utrzymujące przy życiu organizatora imprezy. Von Cluch prosi Crasha Bandicoota o pomoc, który poprzez wyścigi musi odzyskać skradzione przedmioty.

Crash Tag Team Racing jest połączeniem gry wyścigowej z platformówką.  W przerwach pomiędzy wyścigami, wcielaliśmy się w jamraja i zdobywalismy monety oraz inne przedmioty, dzięki którym mogliśmy udoskonalić nasz pojazd. Dodatkowo, podczas wyścigów mogliśmy połączyć się z jednym z oponentów tworząc dwuosobowy pojazd – jedna osoba kierowała, a druga strzelała z zamontowanego działka. Graficznie było średnio, ale za to gra momentami potrafiła nieźle rozbawić.

Platformy: Playstation 2, PlayStation Portable, Xbox, GameCube
Producent: Radical Entertainment
Rok produkcji: 2005

POPRZEDNIA         NASTĘPNA 

1 2 3 4 5 6 7
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz