Chriss Wynn odchodzi z BioWare

0

Reżyser Mass Effect Andromeda wraca do Stanów Zjednoczonych.

Za pośrednictwem Twittera Chriss Wynn pełniący rolę starszego reżysera przy Mass Effect: Andromeda, poinformował, że opuszcza BioWare i wraca do Stanów Zjednoczonych. Powód tej zaskakującej decyzji nie jest na razie znany.

Chris był świetnym członkiem zespołu. Chcielibyśmy podziękować mu za jego wkład i życzyć mu wszystkiego najlepszego w nowych przygodach. Produkcja Mass Effect: Andromeda jest kontynuowana na pełnych obrotach przez [studia] BioWare Montreal, Edmonton i Austin – czytamy w oficjalnym oświadczeniu BioWare.

Informacje na temat najnowszej odsłony popularnej serii nadal są dosyć skąpe. Premiera Mass Effect: Andromeda zaplanowana jest na jesień 2016 roku. Gra powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Gameinformer

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz