Chomik bojowy zwiastuje kolejny darmowy weekend

0

Overwatch za darmoszkę od 20 w piątek.

Najbardziej realistyczna i stonowana strzelanka sieciowa świata próbuje zwrócić uwagę nowych graczy po raz kolejny rozpoczynając darmowy weekend na komputerach stacjonarnych – od godziny 20 w piątek wszyscy, którzy jeszcze nie mają Overwatcha mogą spróbować swoich sił jako bojowe goryle, rakietowi rycerze przyszłości czy cybernindżowie, kompletnie za darmo. Zdobywane w tym czasie poziomy, odblokowywane przedmioty kosmetyczne i skrzynki pozostaną przypisane do konta, jeśli więc zdecydujemy się później kupić grę, będą one już na nas czekać.

Darmowy weekend zbiega się z pojawieniem Burzyciela, bojowego chomika z Księżyca (ani słowo z tego zdania nie zostało przez nas zmyślone), który opuszcza serwery testowe i wkracza do właściwej gry już jutro, 24 lipca. Jest więc to okazja na sprawdzenie w akcji nowej, szalonej atrakcji w Overwatch i rozwalcowania paru kompletnie nieprzyzwyczajonych do nowego tanka graczy, śmiejąc się przy tym jak szaleniec po chomiczemu. Czy to nie kuszące?

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Zostaw komentarz