Ceny na Ceneo: Przegląd najciekawszych premier drugiego półrocza 2016 roku (PlayStation 4)

0

Dzisiaj kupisz taniej.

Pół roku temu na łamach Eksperta Ceneo pojawiło się zestawienie podsumowujące pierwszą połowę 2016 roku na Ceneo.pl. Kolejne sześć miesięcy za nami, dlatego przygotowałem dla Was przegląd cen najciekawszych premier na konsolę PlayStation 4 drugiego półrocza 2016 roku.  Na dobrą sprawę zestawienie powinno trafić do publikacji dopiero w styczniu, ale wzięliśmy poprawkę na świąteczną gorączkę zakupów. Być może nasze propozycje pozwolą Wam na znalezienie idealnego prezentu pod choinkę. Ostrzegam również, że podane poniżej ceny mogą w danej chwili ulec zmianom (promocje, wyprzedaże, darmowa wysyłka, itp.), dlatego należy traktować je jedynie poglądowo.

F1 2016

Codemasters dokonało rewanżu po nieudanej zeszłorocznej edycji, oddając w ręce graczy bardzo grywalny tytuł, z szacunkiem odnoszący się do królowej sportów motorowych. F1 2016 zostało dopracowane w najmniejszym calu, dzięki czemu miłośnicy tej tematyki odnajdą masę smaczków, które zwiększą im przyjemność z grania. Główną zaletą produkcji jest tryb kariery, gdzie bierzemy udział w najważniejszych wyścigach, stając w szranki z najlepszymi kierowcami świata.

Cena w dniu premiery: 208,99 zł
Aktualna najniższa cena: 199,00 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

WATCH DOGS 2

Druga odsłona serii Watch Dogs w końcu wyprowadziła serię na właściwy tor. Historia grupki hakerów walczących z wielką korporacją bywa momentami naiwna, ale śledzi się ją z nieukrywanym zainteresowaniem. Rozgrywka potrafi przyciągnąć do ekranu na wiele godzin, oferując graczowi etapy skradankowe, bezpośrednie starcia z przeciwnikami, pościgi samochodowe czy umożliwiając sterowanie wyspecjalizowanymi dronami.

Cena w dniu premiery: 229 zł
Aktualna najniższa cena: 169,99 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

FINAL FANTASY XV

Najnowsza odsłona Final Fantasy powstawała w bólach przez wiele lat, aż w końcu Square-Enix zdołało wydać gotowy produkt. Ten okazał się nad wyraz interesujący i warty uwagi graczy. „Piętnastka” to świetna opowieść kumpelska, okraszona bardzo ładną oprawą wizualną i dynamicznym, rewelacyjnie rozplanowanym systemem walki. Gra została skonstruowana w taki sposób, żeby być przystępna zarówno dla weteranów serii, jak i całkowicie nowych odbiorców.

Cena w dniu premiery: 259,99 zł
Aktualna najniższa cena: 229,99 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

RISE OF THE TOMB RAIDER: 20. ROCZNICA SERII

Rise of the Tomb Raider to kolejne przygody zawziętej pani archeolog, która tym razem wyrusza w niebezpieczną podróż w celu odnalezienia Boskiego Źródła dającego nieśmiertelność. Edycja na PlayStation 4 zawiera wszystkie dotychczas wydane rozszerzenia oraz wprowadza do gry kilka nowości, w tym możliwość ukończenia jednej z misji przy pomocy gogli PlayStation VR. Tak bogata edycji warta jest każdych pieniędzy, a nawet najmniejszy spadek ceny działa dodatkowo na jej korzyść.

Cena w dniu premiery: 209,00 zł
Aktualna najniższa cena: 179,99 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

 
1 2
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz