Ceny na Ceneo: myszy dla graczy

0

Ile za profesjonalnego gryzonia? Przekonajcie się!

Mysz to chyba najważniejsze akcesorium w arsenale każdego pecetowca, dlatego też postanowiliśmy przygotować zestawienie zawierające wybór najciekawszych ofert. Znajdziecie w nim najróżniejsze rozwiązania przeznaczone zarówno dla profesjonalnych graczy, jaki użytkowników, którzy cenią sobie styl i komfort pracy. Moje propozycje są wybitnie subiektywne, dlatego zachęcam do dzielenia się swoimi pomysłami i doświadczeniami w komentarzach. Życzymy przyjemnej lektury i udanych zakupów!

LOGITECH G502 PROTEUS SPECTRUM

G502 Proteus Spectrum, Logitech
G502 Proteus Spectrum, Logitech

Atutami modelu Logitech G502 Proteus Spectrum są precyzyjny czujnik optyczny, 11 w pełni programowalnych przycisków, system kontroli wagi i rozkładu masy, możliwość dostrojenia sensora do powierzchni roboczej oraz regulowane podświetlenie RGB. Mysz jest kompatybilna z aplikacją Logitech Gaming Software. Szczegółowe informacje na temat gryzonia znajdziecie w naszej recenzji.

Najniższa cena na Ceneo.pl: 296 zł

Rodzaj: optyczna
Rozdzielczość czujnika: 12000 DPI
Liczba przycisków: 11
Podświetlenie: RGB
Komunikacja: przewodowa

LOGITECH G900 CHAOS SPECTRUM

G900 Chaos Spectrum, Logitech
G900 Chaos Spectrum, Logitech

Mysz Logitech G900 Chaos Spectrum charakteryzuje się lekką konstrukcją i kształtem dopasowanym do obu rąk. Gryzoń może pochwalić się precyzyjnym czujnikiem optycznym, 11. w pełni programowalnymi przyciskami oraz regulowanym podświetleniem RGB. Lewy i prawy przycisk wyposażone zostały w zaawansowany system naciągu z metalową sprężyną oraz metalowe zawiasy obrotowe, które sprawiają, że kliknięcie jest wyraźne, a czas reakcji krótszy. Mysz pracuje zarówno w trybie przewodowym, jak i bezprzewodowym. Więcej na temat modelu G900 Chaos Spectrum przeczytacie w naszej recenzji.

Najniższa cena na Ceneo.pl: 568,90 zł

Rodzaj: optyczna
Rozdzielczość czujnika: 12000 DPI
Liczba przycisków: 11
Podświetlenie: RGB
Komunikacja: przewodowa i bezprzewodowa

 
1 2 3 4 5
Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz