Ceny na Ceneo: Gry PlayStation 4 do 90 zł

0

Tanie granie na konsoli.

Premierowe ceny gier konsolowych są nie do przeskoczenia dla wielu miłośników wirtualnej rozrywki. Dlatego tak dobrze radzi sobie rynek wtórny, gdzie za dużo mniejsze pieniądze możemy zdobyć upragnioną produkcję. Na szczęście, wiele dobrych tytułów dosyć szybko schodzi z ceny i w kilkanaście miesięcy od momentu trafienia do sklepów ich cena znacząco spada. Poniżej zebrałem kilka produkcji wydanych na PlayStation 4, które są warte uwagi, a można je dostać za mniej niż dziewięćdziesiąt złotych.

DRIVECLUB

DriveClub to rewelacyjna gra wyścigowa, która od dnia premiery uległa niesamowitej transformacji. Decydując się na kupno gry, otrzymujemy masę dodatkowej (w dużej mierze darmowej) zawartości, mnóstwo grywalnych samochodów, kilkadziesiąt tras do przejechania, rewelacyjnie wykonane zjawiska atmosferyczne oraz przepiękną oprawę wizualną. Dzieło Evolution Studios to obecnie jedna z lepiej wyglądających ścigałek, oferująca poza tym wielce satysfakcjonujący gameplay.

Premiera: październik 2014
Aktualnie najniższa cena: 34,00 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

MAD MAX

Produkcja Avalanche Studios to tytuł nawiązujący do popularnej marki filmowej, w której przez wiele lat prym wiódł Mel Gibson (obecnie zastąpiony przez Toma Hardy’ego). Gra to postapokaliptyczny sandbox nastawiony na szaloną akcję, z udziałem najróżniejszych pojazdów. Główną bronią tytułowego bohatera jest jego samochód, umożliwiający mu przemierzanie bezkresnych pustyni oraz walczenie z agresywnymi przeciwnikami. Mad Max wygląda ładnie i oferuje całkiem długą rozgrywkę.

Premiera: wrzesień 2015
Aktualnie najniższa cena: 82,00 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: TAK

INFAMOUS: SECOND SON

Second Son to najnowsza odsłona serii inFamous, w której wcielamy się w nowego protagonistę. Miejsce Cole’a McGratha zastąpił młody chłopak funkcjonujący pod nazwiskiem Delsin Rowe, również obdarzony nadnaturalnymi mocami. Z ich pomocą ratuje ludzi przed złą organizacją, chcącą przejąć kontrolę nad mieszkańcami Seattle. Podobnie jak w poprzednich częściach, tutaj także otrzymaliśmy otwarty świat, wypełniony licznymi zadaniami fabularnymi oraz misjami pobocznymi.

Premiera: marzec 2014
Aktualnie najniższa cena: 73,90 zł
Recenzja na Ekspert Ceneo: NIE

 
1 2 3
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz