CENEO: Najlepsze produkty 2015

0

Przed Wami zestawienie najpopularniejszych produktów 2015 na CENEO.pl w kategoriach Gry i Elektronika.

Ranking powstał w oparciu o analizę popularności produktów, średnią ocenę  w opiniach oraz ogólną liczbę uzyskanych opinii. Przed Wami najpopularniejsze gry oraz sprzęt dla graczy wśród TOP 40 najpopularniejszych produktów na CENEO w 2015 roku.

Najpopularniejsze gry i sprzęt dla graczy na CENEO.pl:

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V (Gra PC)

Wiedźmin 3: Dziki Gon
Wiedźmin 3: Dziki Gon (Gra PS4)
Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V (Gra PS3)
Grand Theft Auto V
Grand Theft Auto V (Gra X360)
PlayStation 4 500GB
PlayStation 4 500GB

Najpopularniejsze produkty w kategorii elektronika na CENEO.pl:

LENOVO G70-70
LENOVO G70-70
Samsung Galaxy S5

 

ASUS Transformer Book T100TA
ASUS Transformer Book T100TA
Samsung Galaxy Tab 4 16GB 10,1 LTE
Samsung Galaxy Tab 4 16GB 10,1 LTE
Sony Smartwatch Sw2
Sony Smartwatch Sw2

Po raz pierwszy przy okazji podsumowania programu Zaufane Opinie, Ceneo.pl prezentuje zestawienie 40 produktów najczęściej wybieranych przez użytkowników Ceneo w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Każdy z nich otrzymał tytuł Produkt Roku w swojej kategorii.

Aby sprawdzić kompletny ranking we wszystkich kategoriach, przejdź do strony Produkt Roku CENEO.pl. Możesz także zapoznać się z Raportem E-ZAKUPY 2015 lub oraz sprawdzić pozostałe rankingi na stronie RANKING.CENEO.pl.

CENEO.pl to najpopularniejsza porównywarka cen i ofert, a także drugi co do wielkości serwis zakupowy w Polsce. Co miesiąc odwiedza nas 7 mln internautów! Na Ceneo.pl można znaleźć ponad 16 mln ofert z ponad 6 tys. sklepów! CENEO.pl jest też największą polską bazą opinii o sklepach i produktach.

CENEO.pl jest właścicielem serwisu Ekspert Ceneo

Ekspert Ceneo jest portalem skupiającym się na grach i nowych technologiach. Piszemy o ciekawych wydarzeniach na szeroko rozumianym rynku IT. Portal aktualizujemy codziennie, dostarczając najświeższych informacji. Znajdziecie u nas wiadomości, testy oraz recenzje elektroniki użytkowej.

Zostaw komentarz