CD Projekt RED planuje rocznicowe wydanie pierwszego Wiedźmina

5

Kolejne pudełko do kolekcji.

Za kilka tygodni minie dziesięć lat od premiery pierwszej odsłony wiedźmińskich przygód. „Jedynka” może nie zapisała się na kartach historii jako najlepszy RPG swoich czasów, ale stanowiła przede wszystkim solidny początek dla bardzo udanej serii, która została zwieńczona świetną częścią trzecią i dodatkami do niej. Tymczasem, z racji nadhodzących urodzin, w katalogu sklepu internetowego Muve.pl pojawiła się oferta oznaczona jako „Wiedźmin: Edycja Rozszerzona + Steelbook”.

Z informacji udostępnionych w opisie wynika, że wydawca przygotował ograniczony nakład (nie wiadomo jaki), dlatego osoby zainteresowany kupnem, czym prędzej powinny zamawiać pre-ordery. Wewnątrz stylowego steelbooka znajdziemy płytę z pełną wersją gry oraz sporo ciekawych dodatków. Szczegóły wydania prezentują się następująco:

  • Dodatkowe materiały: Interaktywny komiks, Edytor Przygód D’jinni, dwie nowe przygody oferujące ponad 5 godzin zabawy, ścieżka dźwiękowa gry, materiały wideo z procesu tworzenia gry, oficjalny poradnik oraz dwie mapy świata przedstawionego w grze.
  • Poprawione dialogi i scenki przerywnikowe – ponad 5000 ponownie nagranych linijek tekstu oraz nowa edycja tłumaczenia na język niemiecki nadają grze więcej spójności, a 200 nowych gestów podczas scenek przerywnikowych czynią animacje postaci jeszcze bardziej naturalnymi.
  • Ulepszony Ekwipunek – nowy system ekwipunku sprawia, że zarządzanie przedmiotami jest dziecinnie łatwe, dzięki zastasowaniu nowych metod sortowania przedmiotów i składników alchemicznych.
  • Usprawnienia techniczne – większa stabilność gry, skrócony czas ładowania, lepsza responsywność postaci podczas walki, szybsze ładowanie ekranu ekwipunku, opcja włączania i wyłączania autozapisu i wiele, wiele więcej.
  • Większa różnorodność postaci – aby dodać grze więcej różnorodności, rozszerzona wersja gry wprowadza specjalny system, który losuje wygląd napotkanych postaci spośród dziesiątek dostępnych w grze modeli.

Cena za wydanie specjalne została ustalona na 49 złotych, natomiast przesyłki trafią do kupujących 22 września bieżącego roku. Poniżej dorzucam pełne zdjęcie frontowej części pudełka, które wygląda naprawdę elegancko. Warto również wspomnieć, że prawdopodobnie doczekamy się także identycznych wydań drugiej i trzeciej odsłony cyklu. Już zacieram ręce!

Źródło: Muve.pl

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Dyskusja5 komentarzy

Zostaw komentarz