Car Mechanic Simulator 2018 od dziś jest już aktywny

0

Grę można uruchomić w usłudze Steam.

 Cenega, oficjalny partner PlayWay w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz Węgrzech informuje, że gra Car Mechanic Simulator 2018 jest od dziś aktywna. Tytuł został przygotowany w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Za lokalizację odpowiada wydawca. Grę poleca jeden z najpopularniejszych mechaników samochodowych w kraju, Adam Klimek. Patronami medialnymi wydania jest Auto Świat oraz OTOMOTO.

UWAGA: Klienci, którzy zakupili pudełkową wersję gry przed jej aktywacją w usłudze Steam, otrzymają dwa bonusy w postaci DLC z samochodami Dodge i Pagani. Łączna wartość obu DLC to 40 zł. Aby otrzymać dodatki, prosimy o kontakt na adres serwis@cenega.com. Klucze z DLC z Dodgem będą rozsyłane od najbliższego poniedziałku, a DLC z Pagani będzie dostępne w dalszej części roku. Aktywacji gry na Steamie wstępnie zaplanowana została na godzinę 16:00, ale może się przesunąć na 21:00.

cid:image007.jpg@01D306C8.E8DC8BB0cid:image008.jpg@01D306C8.E8DC8BB0

Premierowe wydanie pudełkowe zawiera dwustronny plakat oraz dodatek do pobrania z licencjonowanymi pojazdami marki Mazda: RX-3 Savanna oraz RX-7 o wartości 20 zł*.

cid:image002.jpg@01D30211.253E8430

Ponadto w sieci sklepów Media Expert dostępna jest Edycja specjalna gry zawierająca dodatkowo kamizelką odblaskową do samochodu z logo Car Mechanic Simulator 2018. Zobacz materiał wideo, w którym Adam Klimek, jeden z najsłynniejszych mechaników samochodowych w kraju, opowiada o serwisie aut w porównaniu do gry Car Mechanic Simulator 2018:

Buduj i rozwijaj własne imperium usług naprawczych w tej niezwykle szczegółowej i realistycznej symulacji, w której dbałość o szczegóły jest wręcz zadziwiająca. Car Mechanic Simulator 2018 rzuca wyzwanie graczom. Prowadź, naprawiaj, maluj i tuninguj samochody. Car Mechanic Simulator 2018 to również aukcje samochodowe, podczas których możesz kupować lub sprzedawać stare samochody z twojej kolekcji.

Wśród nowości w Car Mechanic Simulator 2018 znajdują się:

  • Nowy system napraw
  • Nowy interfejs i wsparcie obsługi padów
  • Nowa fizyka
  • Magazyn części
  • Możliwość malowania pojazdów
  • Tor wyścigowy

Bestsellerowa seria wirtualnych warsztatów samochodów powraca z fotorealistyczną grafiką, zaawansowaną fizyką, 200 interaktywnymi częściami, ponad 40 samochodami do naprawy, wieloma narzędziami do wykorzystania oraz 4 poziomami ulepszeń dla twojego serwisu! Dodatkowo, tytuł będzie oferować wsparcie dla moderów już od dnia premiery, dzięki czemu w grze będą mogły pojawiać się nowe pojazdy przygotowane przez fanów, oraz personalizowana ścieżka dźwiękowa, która umożliwi ustawianie własnego podkładu muzycznego podczas rozgrywki. Z kolei tryb „Złomowisko”, który będzie później sprzedawany oddzielnie, postawi przed nami zadanie wyszukania konkretnego elementu spośród tysięcy części lub nawet całego samochodu, zakup za bezcen i sprzedaż z zyskiem.

Źródło: Cenega [Informacja prasowa]

Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz