Burnout Paradise powraca! Remaster już w przyszłym miesiącu w 4K.

1

Criterion Games w 2016 roku powiedziało wprost: nie pracujemy nad nowym ani zremasterowanym Burnoutem, jesteśmy zbyt zajęci. Najwyraźniej kłamało.

Odświeżona wersja jednego z najlepszych Burnoutów, pełnej wybuchów ścigałki z doskonałym, rockowym soundtrackiem została początkowo zdradzona przez jedną z japońskich stron internetowych – gra pojawiła się jako nadchodzący produkt w sklepie. Chociaż pierwsze plotki na temat nadchodzącego remastera pojawiły się już w grudniu, twórcy wstrzymywali się aż do dziś.

Burnout Paradise Remastered

Nowe wydanie zawierać będzie podstawową grę i zestaw ośmiu DLC – wszystko w jednej paczce. Dostaniemy poprawioną oprawę graficzną, a na konsolach PlayStation 4 Pro i Xbox One X Burnout Paradise obejrzymy w 60 klatkach i rozdzielczości 4K. Podczas zabawy zasiądziemy za kierownicą niemal stu pojazdów – samochodów i motorów – weźmiemy udział w masie wyzwań i zajęć dodatkowych i pościgamy się na dziesięciu trasach z oryginału. Całość ukaże się 16 marca i będzie dostępna jedynie na konsolach Sony i Microsoftu. Informacji o wydaniu PC póki co brak.

Artur Cnotalski

Gra od kiedy pamięta. PCtowiec, który nie boi się konsol ani urządzeń przenośnych. Kiedy nie siedzi przy komputerze, prawdopodobnie gra w planszówki lub "papierowe" RPG.

Dyskusja1 komentarz

  1. Criterion nie musiało kłamać o remasterze. Oni zrobili oryginał, zremasterowaną robi Stellar Entertainment…

Zostaw komentarz