Bombshell w złocie

0

Duke Nukem w spódnicy bez dalszych opóźnień.

3D Realms i Interceptor Entertainment ogłosiły, że gra Bombshell uzyskała złoty status, co oznacza, że została ukończona i wysłana do tłoczni. Nie musimy obawiać się zatem żadnych opóźnień. W listopadzie twórcy informowali o przesunięciu premiery na koniec stycznia.

Po dwumiesięcznym poślizgu wynikającym z chęci dopracowania produkcji oraz wszystkich złośliwych tweetach i komentarzach o ‚kolejnej opóźnionej grze 3D Realms’ (… ok, należało nam się!!) – premiera Bombshell na PC z Windowsem ustalona została na 29 stycznia – czytamy w oficjalnym komunikacie.

Bombshell dostępny będzie w edycjach zwykłej i deluxe, w skład której wejdą dodatkowo ścieżka dźwiękowa, wczesny dostęp do bety Bombshell Build Engine, cyfrowy album ze szkicami i mapa świata. Soundtrack sprzedawany będzie również osobno.

Źródło: All Games Beta

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz