Bloodborne otrzyma potężną aktualizację

0

Łatka będzie miała na celu przygotować grę do dodatku The Old Hunters.

Ponadto, aktualizacja wprowadzi nowe funkcje do podstawowej wersji gry. Jedną z nich jest utworzenie The League, opisywanej przez twórców jako „grupa łowców, których wiąże przysięga i wspólny cel”.

Za tym tajemniczym opisem kryje się po prostu miejsce, gdzie gracze będą mogli znaleźć chętnych do gry w trybie kooperacji i sprawdzać swoje wyniki na tablicach rankingowych. The League udostępni także postaci NPC dla tych z graczy, którzy nie będą chcieli szukać pomocy online.

Holy Moonlight Sword, za: From Software
Holy Moonlight Sword, za: From Software

Sony przypomina na swoim oficjalnym blogu, że The Old Hunters zawiera sporo nowego oręża. Jednym z przykładów jest Holy Moonlight Sword. Pierwszy dodatek do Bloodborne zadebiutuje już 24 listopada.

Źródło: PlayStation Blog

Dawid Sych

Od dziecka zapalony pecetowiec, a od niedawna konsolowy neofita. Kocha rozbudowane gry role-playing z masą statystyk i dziesiątkami okienek, najlepiej izometryczne i w klimacie science-fiction lub post-apo. Alergicznie reaguje na wszelkiej maści sandboksy oraz gry sportowe. Wielbiciel literatury klasycznej i amator dobrych seriali.

Zostaw komentarz