Blizzard: zapowiedź nowej gry w listopadzie?

0
fot. VG24/7
fot. VG24/7

W dniach 7-8 listopada w kalifornijskim Anaheim odbędzie się coroczny konwent BlizzCon 2014. Harmonogram imprezy zawiera jednak pewną lukę…

Dwudniowy plan imprezy jest co do minuty wypełniony atrakcjami dla fanów. Jednakże od północy do drugiej nad ranem występuje bliżej nieokreślona luka. Blizzard nigdy wcześniej nie stosował tego typu zabiegów. Jakby tego było mało, na mapce imprezy również znajduje się jedno niezagospodarowane miejsce. Prawdopodobnie producent chce zapewnić odrobinę przerwy odwiedzającym oraz pracownikom obsługującym imprezę, jednak w internecie zaczyna huczeć od spekulacji.

Jeżeli w nocy z 7 na 8 listopada Blizzard zapowie nową grę, z pewnością nie będzie to nowe rozszerzenie do World of Warcraft. Dodatek Warlords of Draenor zadebiutuje bowiem na rynku niespełna tydzień później. Na drugi dodatek do Diablo III też wydaje się być jeszcze za wcześnie. Najbardziej prawdopodobne są zapowiedzi ostatniego rozdziału trylogii StarCraft II: Legacy of The Void lub ogłoszenie daty premiery darmowej gry moba: Heroes of The Storm.

Czy plotki o nowej grze Blizzarda znajdą potwierdzenie w rzeczywistości? Przekonamy się o tym już za dwa tygodnie.

Źródło: VG24/7

Adam Szymański

Gracz od piątego roku życia, gdy brat pozwalał mu pogrywać na Commodore 64 oraz Amidze. Przez lwią część życia zagorzały pecetowiec, niestroniący jednak od konsol. Miłośnik otwartych światów i rozwiązań społecznościowych w grach wideo. Obecnie zakochany w marce Nintendo.

Zostaw komentarz