Blizzard rozwiązuje problem z niesłusznymi banami

0

Overwatch otrzyma niedługo istotną aktualizację.

Bany w grach sieciowych to chleb powszedni. Wielu graczy na różne sposoby próbuje oszukać innych, żeby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Wielokrotnie pojawia się też problem przedwczesnego wychodzenia z gry i psucia zwycięzcom zabawy.

Z czymś takim boryka się blizzardowski Overwatch. Osoby, które przed czasem opuszczają mecz otrzymują tymczasowego bana lub, w najgorszym przypadku, zakaz gry do końca sezonu. Niestety, gracze posiadający słabe łącza internetowe także otrzymywali kary, gdy stracili połączenie z Siecią. Blizzard zapowiedział, że pracuje nad odpowiednim patchem, który pozwoli im uniknąć dawania banów osobom, które na niego nie zasłużyły.

Reżyser gry, Jeff Kaplan ogłosił w ubiegłą sobotę, że łatka dostępna będzie w przyszłym tygodniu. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, użytkownicy z niestabilnym połączeniem już niedługo będą mogły bez obaw grać w trybie multiplayer.

Źródło: VG24/7

 
Łukasz Morawski

Prawdopodobnie urodził się z padem w ręku i kawałkiem pizzy w ustach. Miłośnik wszystkiego co jest związane z kulturą popularną i nowymi technologiami. Gra w gry, ogląda filmy, czyta książki i komiksy. Jedno jest pewne - nie ma czasu na nudę.

Zostaw komentarz