Bitwa zapowiedzi, czyli Battlefield V versus Call of Duty: Black Ops 4

0

POPRZEDNIA NASTĘPNA

ZAPOWIEDZI

Black Ops 4 doczekał się własnego wydarzenia, na którym twórcy uchylili sporego rąbka tajemnicy w kontekście tej odsłony znanej serii. Co ważniejsze, Treyarch starał się nie zanudzać swoich widzów suchą gadką i zaprezentował sporo materiałów, które teraz znaleźć można na YouTube. Praktycznie każdy pojedynczy tryb został pokazany na mniej lub bardziej konkretnym trailerze, co zdecydowanie trzeba docenić. Całe to wydarzenie, które odbyło się w słonecznym Los Angeles, dało naprawdę spory materiał poglądowy na nadchodzącą odsłonę Call of Duty.

Inną drogą poszło DICE, które na swoim pokazie w Londynie skupiło się na imprezie przegadanej. Bardzo fajnie co prawda wypadł Trevor Noah, komik pochodzący z RPA, który prowadził całą imprezę i potrafił zarówno rozbawić publikę, jak i zadać mniej wygodne pytania twórcom (oczywiście było to wyreżyserowane, ale wciąż na plus). W ogólnym rozrachunku, jedyne co przyszło nam zobaczyć to spora dawka grafik z czasów projektowania Battlefielda V oraz jeden trailer.

Co jednak najgorsze w tym wszystkim, wideo zaprezentowane na pokazie wypadło naprawdę słabo, jeżeli patrzeć na nie w kontekście całej serii. Podobnie został odebrany na przewijającej się tutaj platformie YouTube, gdzie, w momencie w którym piszę ten tekst, materiał ten został obejrzany blisko 10 milionów razy i zebrał 317 tysięcy łapek w górę i aż 408 tysięcy w dół.

POPRZEDNIA NASTĘPNA


1 2 3 4 5 6 7

Gracz od 12 roku życia. Częściej z padem, rzadziej z myszką. Bliżej mu do niebieskiego, niż do zielonego. Zakochany w pudełkowych wersjach gier. Kolekcjoner steelbooków. W wolnych chwilach - kinoman.

Zostaw komentarz